Newsletter

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji odnośnie naszych nowości, promocji prosimy o zapisanie się do newslettera
narzędzia i maszyny
Power-Striper
Urządzenie Power-Stripper zostało zaprojektowane z myślą o ciągłej, ciężkiej pracy. Posiada następujące cechy:
 • niezawodny silnik Original Flex o mocy 2000 W
 • seryjny ogranicznik dopływu prądu
 • duże, zróżnicowane łożyska o długiej żywotności
 • uchwyt prowadzący regulowany do każdego wzrostu
 • seryjna nakładka do dociskania ciężarem ciała
Master Mobil hydrauliczny
Konstrukcja maszyny Master-Mobil z własnym napędem bazuje na technologii hydrauliki w kombinacji z ekstremalnie cicho pracującym silnikiem i regulowaną prędkością. Niewielka waga sprawia, że maszyna Master-Mobil nadaje się idealnie do zastosowania na małych i średnich powierzchniach.
Niewielka waga sprawia, że maszyna Master-Mobil nadaje się idealnie do zastosowania na małych i średnich powierzchniach. W celu łatwiejszego transportu można wymontować przedni obciążnik.
Maszyny jedno tarczowe Columbus 135SH, 145SH, 155SH
Przyjazne dla środowiska maszyny jednotarczowe szlifują bezpyłowo jastrychy zwykłe, anhydrytowe oraz masy szpachlowe. Znajdują również zastosowanie przy układaniu parkietu do szlifu międzywarstwowego. Wytrzymała konstrukcja maszyn Columbus gwarantuje ich długą żywotność. Maszynę prowadzi się po podłożu półkolistymi ruchami poprzez podnoszenie i opuszczanie sztangi. Można w ten sposób usunąć nierówności i pozostałości po wykładzinach w celu uzyskania płaskiej powierzchni. Z szeroką gamą osprzętu maszyny Columbus pozwalają Państwu rozwiązać wiele problemów związanych z obróbką podłoża a także zaoszczędzić Państwa czas i zmniejszyć koszty.
Na zdjęciu przedstawiono model 155 S w połączeniu z systemem odsysającym MULTI-VAC i odkurzaczem przemysłowym JANVAC 1600. Zastosowanie przedstawionego połączenia maszyn gwarantuje bezpyłową pracę.
Speedtronic 2200W
Optymalny docisk zapewnia efektywną prace podczas szlifowania mas szpachlowych, jastrychu, betonu, jak również obróbki parkietów. Dostarczany z maszyną obciążnik pozwala na dopasowanie docisku w zależności od potrzeb podczas prac. Maszyna potrafi również w pełni sprostać wymaganiom parkieciarzy w zakresie zarówno szlifu międzywarstwowego, jak również końcowego. Dzięki płynnej regulacji obrotów, przyz zastosowaniu papierów, siatek i mat szlifujących, uzyskuje się bardzo szybko optymalny szlif. Maszyna nadaje się również idealnie do czyszczenia i konserwacji podłoża. Możliwośc rozłożenia maszyny w celu jej transportowania.
Trójtarczowa maszyna szlifująca TRI VARO 430
Maszyna TRI VARO z płynną regulacją obrotów od 300 do 400 na minutę została skonstruowana z myślą o zastosowaniu na wielu obszarach.
W zakresie wykonania zostały przejęte wszystkie cechy większej maszyny TRI VARO 500. Jednakże kompaktowa budowa i optymalne prowadzenie sprawia, że maszyna jest bardzo wszechstronna. Efektywność, ergonomia i wytrzymałość sprawiają, że maszyna może być wykorzystana przez profesjonalistów w ciągłej pracy.
Ze względu na zmienny kierunek obrotów wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych jest bardziej efektywne, a ich zużycie zminimalizowane.
Główne obszary zastosowań:
 • szlifowanie betonu i jastrychu
 • szlifowanie i usuwanie mas szpachlowych
 • usuwanie resztek klejów i farb
 • szlifowanie parkietów i drewnianych podłóg gotowych
Rozkładane uchwyty zapewniają łatwy transport maszyny.
Odkurzacze przemysłowe JANVAC z certyfikatem GS, nr 5241016
Odkurzacze JANVAC nadają się idealnie zarówno do punktowego odsysania pyłów budowlanych (np. przy frezarkach TR 200 i HF 150) jak również do sprzątania budowy – zdolne do wykonania najcięższych prac.
Przeprowadzone testy w zakresie odsysania pyłów dowiodły wysoką wydajność filtrów, które pochłaniają aż 99,999 % pyłów o powierzchni większej niż 0,3 μm.
Frezarka fugowa KFU 1000E
ze szczególnymi zaletami:
 • wyrzucanie wiórów do tyłu
 • płynnie regulowana liczba obrotów od 8000 do 15000 /min.
 • duża pojemność worka na wióry - łatwy do opróżniania
 • płynna regulacja głębokości frezu od 0 do 4,5 mm
Spawarka ręczna Leister TRIAC S do spawania wykładzin PCV
Spawarka Leister Triac S, oprócz spawania wykładzin, może być także stosowana do:
 • spawania pokryć dachowych i folii na wysypiskach śmieci
 • zgrzewania plastikowych części samochodowych
 • spawania plandek
 • spawania plastiku
Zestaw do łączenia wykładzin
Zestaw zawiera: Spawarka TRIAC S, rylec fugowy, dysza do szybkiego spawania, rolka dociskowa, nóż do ścinania spawów, etui do noża, płytka do noża, wycior, szczoteczka do czyszczenia.
Automat spawalniczy Leister UNIFLOOR
Nowe rozwiązanie dla wszystkich wykładzin PCV i linoleum. Napęd i moc grzania są regulowane płynnie. Wyposażony w ogranicznik krańcowy, reagujący przy najeżdżaniu na przeszkody.
Cykliniarka taśmowa dla wymagających profesjonalistów - TIGER
Perfekcyjna regulacja taśmy szlifującej (możliwa również przy uruchomionym silniku) Wmontowany uchwyt nośny, uchwyt do obsługi maszyny regulowany na wysokość. Docisk walca regulowany płynnie. Szybki demontaż na 3 części dla łatwego transportu.
Cykliniarka LEOPARD
Idealna maszyna do małych i średnich powierzchni lub jako maszyna dodatkowa. Bardzo zwrotna (idealna do wąskich miejsc) Bardzo dobra zdolność szlifowania.
Cykliniarka walcowa – JAGUAR
Idealna maszyna dla wypożyczalni.
Cykliniarki schodowe i krawędziowe
Cykliniarka PANDA wyróżnia się wszechstronnością zastosowania i jakością wykonania:
 • kompaktowa i ergonomiczna budowa
 • dokładne prowadzenie
 • znakomita moc ssania
 • wysoki poziom bezpieczeństwa
Szczególne zastosowanie przy szlifowaniu schodów, krawędzi oraz trudno dostępnych miejsc.